Skip to content

sprevádzanie tehotenstvo - pôrod - materstvo

Vyber si z balíka služieb, ktoré ponúkam.

Relaxačná rebozo masáž, sprevádzanie pri pôrode či jednoduché, no pre našu psychiku dôležité zdieľanie tvojho pôrodného príbehu.

 

dula

Konzultácia / aj online

Jednorázová konzultácia. 
€15.00 / 30-60 min.
Chef Selection

Prvé stretnutie s dulou / aj online

Ak uvažuješ nad sprevádzaním (tehotenstvo - pôrod - šestonedelie), dohodneme si stretnutie, na základe ktorého sa rozhodneme, či v spolupráci pokračujeme. Následne nastavíme plán stretnutí individuálne podľa tvojich predstáv a potrieb. Platíš len za nákady na cestovné mimo okresu Banská Bystrica.
€00.00

Pôrodné karty - afirmácie

Súčasťou prípravy so mnou, je balíček 18 kariet - pôrodných afirmácií v digitálnej aj tlačenej verzii.
€00.00
Chef Selection

Príprava na pôrod

Prebieha individuálne. Stretnutí sa môže zúčastniť aj partner či iná sprevádzajúca osoba. Jedno stretnutie trvá približne 2-3 hodiny. Každá začatá hodina je so zľavou 5€.
€25.00 / 60 min. / individuálne€35.00 / 60 min. / + sprevádzajúca osoba

Pôrodná pohotovosť

od €20.00
Chef Selection

Knihy

V rámci prípravy si môžeš požičať knihy s vrátením pri najbližšom stretnutí. Na výber napr. Hypnoporod - Marie F. Mongan, Hovory s nenarozeným dítětem - Mirabelle a René Coudris, Praktický návod na dojčenie - A. Poloková a iné.
€4.00 / vrátanie pri nasledujúcom stretnutí

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. tt po pôrod. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt. V tomto čase nemám pohotovosť k ďalším pôrodom.
€180.00
Chef Selection

Sprevádzanie pri pôrode

Moja podpora počas vášho pôrodu. Detaily o sprevádzaní a o pohotovosti k pôrodu aj v zmluve, ktorú vopred konzultujeme. K sume sa prirátajú náklady na cestovné v závislosti od miesta pôrodu.
€100.00

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. tt po pôrod. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt. V tomto čase nemám pohotovosť k ďalším pôrodom.
€180.00
Chef Selection

Rebozo

Môžeš využiť relaxačnú masáž počas celého obdobia tehotenstva u teba doma alebo v mojej útulnej obývačke. Šatku možno využiť aj počas pôrodu ako jednu z nemedikamentóznych úľavových techník overenú rokmi pôrodnými asistentkami v Mexiku ale čoraz častejšie aj v Európe. Ako ju využiť sa môže naučiť aj tvoja sprevádzajúca osoba / partner.
€25.00 + náklady na cestovné €15.00 / zapožičanie šatky rebozo s vrátením max. 2 týždne po termíne pôrodu

Fotoslužby

Zľava až 50% na všetky fotobalíčky z mojej ponuky - po pôrode, dojčenie, tehotenstvo... Viac informácií osobne.
od €70.00

pôrodná fotografia

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. tt po pôrod. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt. Nemám pohotovosť k ďalším pôrodom. Súčasťou sumy je nenávratná záloha 100€. V prípade predĺženia pohotovosti po ukončenom 42tt sa k výslednej sume priráta 50€.
€180.00
Chef Selection

Bývanie

V prípade vycestovania k pôrodu v rámci SK do iného kraja, je príspevok na bývanie individuálny podľa toho, ako spoločne nájdeme čo najpraktickejšie riešenie. Mojou snahou je s blížiacim sa termínom byť čo najbližšie od plánovaného miesta vášho pôrodu.
€ individuálne

Fotobalíček 40

Fotografie odovzdané v digitálnej verzii najneskôr mesiac po termíne pôrodu.
$150€
Chef Selection

Náklady na cestovné

Mimo okresu Banská Bystrica
€00.30 / km

Video

Krátky zostrih z vášho pôrodu. 1 - 3 minútové video.
€00.00
Chef Selection

Fotokniha

Možnosť objednať si fotografie v tlačenej verzii v mojej úprave.
€ podľa aktuálnej ponuky

Technika

Aktuálne používam bezzrkadlový fotoaparát Canon EOS RP s 35mm objektívom. Ako záloha mi slúži zrkadlovka Nikon D3100 s objektívom 18-50mm. 
---
Chef Selection

Fotenie pôrodu

Fotenie pôrodu od momentu, kedy po vašom zavoalní prichádzam na dohodnuté miesto až po prvé chvíle s vašim dieťatkom v náručí.
Zhrnuté v ostatných platbách.

Stretnutie pred pôrodom

Vzťah a dôvera medzi nami je to najdôležitejšie. Pôrod je intímnym zážitkom pre každého, kto je jeho súčasťou. Mojím cieľom je vopred sa zoznámiť a dohodnúť detaily, ktoré sú pre vás dôležité. Určite sa toho nájde veľa o čom sa môžeme porozprávať.
€10.00€ + náklady na cestovné
Chef Selection

Dula Eva

Skúsenosťou duly tvorím nerušivú súčasť vášho pôrodného procesu a rozumiem jeho jednotlivým fázam.
---

dula + pôrodná fotografka

Sprevádzanie doplnené fotením počas pôrodu

Možnosť nastaviť balíček mojich služieb s využitím služieb duly aj fotografky. S vaším partnerom či ďalšou sprevádzajúcou osobou môžeme byť skvelý tím. Podpora ale aj radosť z týchto chvíľ. Zároveň krásne foto - spomienky. Taká je moja predstava. A čo tá vaša?
€ individuálne

balík +

podľa vašich predstáv

Moje služby závisia predovšetkým od vás. Ako vaša dula vám rada počas sprevádzania poskytnem aj moje fotoslužby. V prípade záujmu o viacero fotení - napríklad tehotenstvo aj newborn vám viem poskytnúť zľavu. Napíšte mi a ja vám vytvorím ponuku podľa vašich prianí.
od €80.00

Compagne on us

Every Monday, Tuesday and Wednesday evening, we’re offering groups of 10 or more that book an area in our bar
a complimentary bottle of Champagne.

Call our reservations team on (027) 8338 145 or simply hit the button below for more information.